139410051707202871150092

خروج ۵ میلیون امین خودرو چری به عنوان نقطه شروعی جدید

عصر خودرو- در ۱۸ دسامبر ۲۰۱۵ زمانی که جدید ترین مدل خودروی چری به نام آریزو ۵ به عنوان ۵ میلیون امین خودروی تولیدی چری از خط تولید کارخانه ی این سازنده در شهر ووهوی چین خارج شد، این شرکت تبدیل له اولین خودروساز چین با تولید تجمعی بیش از ۵ میلیون خودروی سواری شد.

   

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، صبح آنروز جشنی با عنوان ” ۵ میلیون خودروی بعدی چری زندگی شمارا شگفت انگیز خواهد کرد” در مرکز اصلی این شرکت در ووهو برگزار شد. در این مراسم افراد سرشناس ملی و دولتی مانند  شهردار ووهو، معاونت انجمن ملی مهندسان فعال در صنعت خودرو، معاونت انجمن ملی خودروسازان چین و نیز بیش از ۱۰۰۰ نفر مالک، خبرنگار، شرکای صنعتی و پرسنل شرکت چری در چین حضور داشتند.
  به عنوان یکی از رهبران خودروسازی چین در دهه طلایی این صنعت در چین، چری به سرعت به اهداف و چشم اندازهای فاز اول استراتژی خود که گسترش تولید و فروش بود دست یافت و بدین ترتیب جایگاه خود را در بازار خودرو تثبیت کرد. در سالیان اخیر طی یک دگردیسی استراتژیک، چری به بهبود و بازسازی زیرساخت های ۹ قسمت از سازمان خود پرداخت که طی این پروژه واحدهایی مثل تحقیق و توسعه، تولید، کیفیت، بازاریابی، مالی و به ویژه توسعه محصولات شکلی جدید به خود گرفتند و سیستم جدید در راستای تحقق این استراتژی با استانداردهای بین المللی پایه گزاری شد. بدین ترتیب با بالا بردن کیفیت محصولات و بهبود ساختار، به افزایش فروش دست یافت.   طبق آمار چری تعداد  ۴۷۵۰۰۰ دستگاه خودرو در ۱۱ ماه  اول امسال به فروش رسانده است.  که بیش از ۷۰% این فروش متعلق به تیگو و آریزو محاسبه شده است.
  در راستای جهانی شدن، چری توجه ویژه ای به توسعه بازارهای ملی و فرامرزی دارد و همینطور با اجرای استراتژی های “شکستن مرزها”  از روزهای اول فعالیتش تبدیل به خودروساز شماره ۱ چین در زمینه صادرات خودرو، قطعات CKD، موتور و تکنولوژی های ساخت به کشورهای دیگر شد.  در این مدت چری موفق به صادرات بیش از ۱٫۲ میلیون خودرو به بیش از ۸۰ کشور دنیا شده است و برای این منظور ۱۴ مرکز تولید و ۱۱۰۰ شبکه نمایندگی تاسیس کرده است.

  0 پاسخ

  ارسال یک پاسخ

  در گفتگو ها شرکت کنید.

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>